Představení Subspace

Máme radost, že vám po měsících práce můžeme představit vznikající prostor zasvěcený vázání, bodyworku a všemu dalšímu, co jinde obtížně nachází prostor.

Subspace je náš společný projekt, o kterém jsme už dlouho snili. Naším cílem je vytvořit prostor pro pořádání akcí, či spíše druhý domov pro setkávání s přáteli, učení se novým věcem i zábavu.

Při jeho vymýšlení jsme se nechali inspirovat krásnými místy jako bylo Schwelle v Berlíně, Anatomie studio v Londýně nebo Kinbaku Lounge v Kodani.

Momentálně ještě stále tvrdě pracujeme na tom, abychom ho pro vás mohli v říjnu otevřít a přesunout do něj workshopy a další akce z Karlína i Karlova náměstí.

Po jeho dokončení najdete tento prostor na Smíchově pár metrů od Anděla. Už teď se ale můžete podívat na stránky www.subspacestudio.cz a prohlédnout si plán budoucích akcí a všechny další podrobnosti.

K současným akcím přibydou na Smíchově pravidelné bondage jamy, tematické jamy, ale také například i lekce jógy. Další akce budeme postupně zařazovat s tím, jak se bude prostor rozjíždět.

Rádi se s vámi brzo uvidíme v nových prostorách.

Joan & Soptík