UpcomingWorkshop Částečné závěsy pro každého (obsazeno)

  • 24.5.2020
    11:00 - 18:30

POSUN TERMÍNU Z 15.3.2020 na 24.5.2020!

Workshop je plně obsazený. Je však možné, že někteří z účastníků workshop neuhradí nebo onemocní (zpravidla týden předem). Šance tak stále je, hlaste se proto na místa náhradníků a my se vám ozveme, pokud se místo uvolní.

Neumíte takate kote, nebaví vás předem dané struktury, ale chcete si hrát na půl cesty do vzduchu?

Přijďte se naučit, jak využít element vzduchu a země zároveň. Stačí umět základní úvazy jako single, double column tie (vázání jedné a dvou rukou) a manipulovat s provazem.

Budeme si hrát s jedním a později i více závěsnými provazy, abychom vytvořili pocity. Naučíme se využívat zem jako bezpečnou oporu, ale i jako intenzivní prvek vázání. Budeme si hrát s fixními polohami, ale budeme polohy i měnit tak, abychom naše protějšky zabavili, vymysleli jim nějakou výzvu nebo je donutili zapomenout na okolní svět.

Na své si přijdou také vázaní, kteří dostanou příležitost sami ovlivnit průběh a výsledek vázání při různých cvičeních. Naučí se nejen rozpoznávat signály svého těla, ale také kdy a jak je komunikovat svému partnerovi.

Na programu tak bude zejména:

  • bezpečné uvázání závěsných provazů
  • komunikace prostřednictvím provazu v částečném závěsu
  • minimalistické a efektní způsoby vázání

Pokročilost: Workshop je vhodný pro mírně pokročilé, kteří umí single a double column tie a umí manipulovat s provazem.

Vezměte si s sebou

  • Provazy – vezměte si nejméně čtyři provazy. Vhodná délka provazů je 7,5-8,5 metrů. Provazy si bude možné zakoupit nebo na workshop i půjčit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné, nebo chcete-li se zeptat na cenu, pošlete nám dotaz.
  • Karabiny nebo kruh – nejméně čtyři karabiny nebo jeden kruh. Karabiny budou k zapůjčení i zakoupení v omezeném množství na místě.

Organizační pokyny

Workshop se bude konat v Praze na Andělu v našem novém krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Součástí dne je pauza na oběd.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Níže naleznete registrační formulář. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci uveďte počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Pokud se hlásíte s partnerem každý zvlášť, prosím uveďte to do poznámky k registraci. Pro schválení rezervace je nutné mít partnera a platba předem. Pokud partnera nemáte, uveďte do poznámky k registraci, zda byste rádi vázali s mužem nebo ženou a jakou roli chcete zastávat. Registrace vám bude schválena v případě, že se přihlásí vhodný protějšek.

Lektoři

Details Price Qty
The Workshop (člen Subspace) (450 (CZK)) is available to members only. On Sale
Workshop 600 (CZK)