UplynuláBoot camp 2

  • 30.5.2020
    11:00 - 18:30

Workshop bude přesunut na 30.5.2020.

Chtěli byste se ve vázání posunout dál a vypilovat to, co již umíte? Rádi byste věnovali více pozornosti partnerovi a méně se soustředili na provazy? Zapomínáte, co jste se naučili na předchozích workshopech?

Boot camp je označení pro přísný a důkladný režim nácviku nebo učení se nových dovedností. My jsme pro vás připravili vázací boot camp. Budete mít příležitost zdokonalit se nejen v technice, ale zapracovat také na estetice a improvizaci při vázání.

V sérii cvičení znovu naštívíme základy vázání, abyste je dostali do svalové paměti a mohli se při vázání plně soustředit na partnera. Zaměříme se na získání rychlosti a sebejistoty v základních závěsech či řešení problémů. Chvílemi budeme improvizovat pro odpoutání se od naučených vzorů, abychom si vyzkoušeli odlišnou estetiku vázání.

Toto je druhé pokračování Boot campu pro pokročilejší, kteří se již na Boot campu 1 začínají nudit.

Pokročilost: Boot camp je určen pro mírně a více pokročilé, je však nutné, abyste uměli vázat tříprovazové Takate kote a měli dostatečné zkušenosti se závěsy.

Vezměte si s sebou

  • 8-9 provazů – doporučujeme jutové nebo konopné provazy. Vhodná délka provazů je 7,5-8,5 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné, nebo chcete-li se zeptat na cenu, pošlete nám dotaz.
  • Karabiny nebo kruh na zavěšování. Základní karabiny v omezeném množství budou k zapůjčení na místě, kruh a karabiny bude možné zakoupit.

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v obou dnech 10:45.

Přesná adresa místa konání vám bude zaslána až po schválení registrace.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Níže naleznete registrační formulář. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci uveďte počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Pokud se hlásíte s partnerem každý zvlášť, prosím uveďte to do poznámky k registraci. Pro schválení rezervace je nutné mít partnera a platba předem.

Lektoři

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.