UplynuláWorkshop Částečné závěsy s bambusy pro každého (obsazeno)

  • 28.6.2020
    11:00 - 18:30

Tento workshop byl přesunut z 3.5.2020 na 28.6.2020.

Workshop je plně obsazený. Je však možné, že někteří z účastníků workshop neuhradí nebo onemocní (zpravidla týden předem). Šance tak stále je, hlaste se proto na místa náhradníků a my se vám ozveme, pokud se místo uvolní.

Neumíte takate kote, nebaví vás předem dané struktury nebo s provazy začínáte, ale chcete si hrát na půl cesty do vzduchu?

Přijďte se naučit, jak využít element vzduchu, země a bambusu zároveň. Stačí umět základní úvazy jako single, double column tie (vázání jedné a dvou rukou) a manipulovat s provazem. Ideální příležitost je workshop spojit do celého víkendu s Úplnými základy vázání.

Tenké, různě dlouhé bambusy jsou v kombinaci s provazy zajímavou možností, jak partnera znehybnit. Na workshopu se pomocí hravých cvičení naučíte, jak připevnit partnerovo tělo k bambusu do nestandardních pozic s použitím částečných závěsů, a co je třeba mít na paměti z hlediska bezpečnosti.

Na své si přijdou také vázaní, kteří dostanou příležitost sami ovlivnit průběh a výsledek vázání při různých cvičeních. Naučí se nejen rozpoznávat signály svého těla, ale také kdy a jak je komunikovat svému partnerovi.

Na programu tak bude zejména:

  • bezpečné uvázání závěsných provazů
  • techniky vázání k bambusu
  • minimalistické a efektní způsoby vázání

Pokročilost: Workshop je vhodný pro mírně pokročilé, kteří umí single a double column tie a umí manipulovat s provazem.

Vezměte si s sebou

  • Provazy – vezměte si nejméně šest provazů. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
  • Karabiny nebo kruh – nejméně čtyři karabiny nebo jeden kruh. Karabiny i kruhy budou zakoupení na místě.

Organizační pokyny

Workshop se bude konat v Praze na Andělu v našem novém krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Součástí dne je pauza na oběd.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Níže naleznete registrační formulář. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci uveďte počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Pokud se hlásíte s partnerem každý zvlášť, prosím uveďte to do poznámky k registraci. Pro schválení rezervace je nutné mít partnera a platba předem. Pokud partnera nemáte, uveďte do poznámky k registraci, zda byste rádi vázali s mužem nebo ženou a jakou roli chcete zastávat. Registrace vám bude schválena v případě, že se přihlásí vhodný protějšek.

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.