UplynuláVázání pro každého: Improvizace na zemi

  • 9.6.2020
    20:00 - 22:00

Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník.

Chcete úplně svázat vašeho partnera, ale nebaví vás učení vzorů? Pak je tento workshop právě pro vás, protože budeme vázat celé tělo bez vzorů a naučíme se, jak to dělat pohodlně a bezpečně.

Ukážeme si principy improvizace na zemi, které budou zahrnovat různé pozice těla. Dozvíte se, jak si takový úvaz sami postavit tak, aby vám z něj partner neutekl a byl příjemně objímající a bezpečný zároveň. Navíc zjistíte, jak efektivně manipulovat s partnerovým tělem, naučíte se využít pozici jeho těla a najít bezpečný limit.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti – od úplných začátečníků po pokročilé.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – čtyři provazy. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
  • Pohodlné oblečení
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu, deku, apod.

Workshop se bude konat na Andělu v našem novém krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený na deset párů. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa).