UplynuláVázání pro každého: Jednoduché pozice (obsazeno)

  • 23.6.2020
    20:00 - 22:00

Workshop je plně obsazený. Je však možné, že někteří z účastníků workshop neuhradí nebo onemocní (zpravidla týden předem). Šance tak stále je, hlaste se proto na místa náhradníků a my se vám ozveme, pokud se místo uvolní.

Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník.

Nechcete už vázat jen ruce k sobě? Nebo vás to ani neláká? Váš partner by chtěl okusit něco víc? Přijďte se naučit několik jednoduchých pozic, pro které nepotřebujete žádné předchozí znalosti. Budeme vázat pozice symetrické (např. kozelec) i asymetrické, které nemají žádné jméno. Pozice více i méně restriktivní. Vše samozřejmě půjde uzpůsobit na míru vašim partnerům a vaší vzájemné dynamice.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti – od úplných začátečníků po pokročilé.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – čtyři až pět provazů. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
  • Pohodlné oblečení
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu, deku, apod.

Workshop se bude konat na Andělu v našem novém krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa).

 

Lektoři