UplynuláWorkshopy Vážeme s bambusem (obsazeno)

 • WS 1 - Vážeme k bambusu
  18.7.2020
  11:00 - 18:30
 • WS 2 - Závěsy na bambusu
  19.7.2020
  11:00 - 18:30

Workshop je plně obsazený. Je však možné, že někteří z účastníků workshop neuhradí nebo onemocní (zpravidla týden předem). Šance tak stále je, hlaste se proto na místa náhradníků a my se vám ozveme, pokud se místo uvolní.

Vázání s bambusem vnese čerstvý vítr do vašich úvazů. V sobotu se zaměříme na vázání k bambusu na zemi. Neděle pak bude věnována závěsům na bambusu.

WS 1: Vážeme k bambusu

Sobota 18.7.2020 11-18:30 (s přestávkou na oběd)

Přijďte se naučit, jakými všemi způsoby je možné kreativně využít bambus při vázání.

Vázání k bambusu vdechne vašemu vázání novou inspiraci. Aniž bychom se poušteli do závěsů, otevřeme vám novou dimenzi možností. Půjdeme od úplných základů vázání k bambusu až po náročnější pozice dosažitelné díky bambusům.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro mírně pokročilé a pokročilé.

WS 2: Závěsy na bambusu

Neděle 19.7.2020 11-18:30 (s přestávkou na oběd)

Vázání s využitím bambusu jako závěsného bodu přináší nové možnosti, ale také komplikace a nástrahy. Na workshopu se naučíte základy využívání bambusu a zejména bezpečnosti jeho použití. Zaměříme se na závěsy a rozdíly v porovnání s použitím jednoho závěsného bodu. Ukážeme si, jaké nové příležitosti nabízí tento druh vázání.

Pokročilost: Workshop je určen mírně pokročilým a pokročilým, kteří již zvládají základy závěsů. K účasti je nutné umět vázát 2-provazové Takate Kote.

Vezměte si s sebou

 • Provazy – vezměte si 5-6 provazů na sobotní workshop a 8-9 provazů na nedělní workshop. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
 • Karabiny nebo kruh na zavěšování pro workshop č. 2, volitelně i na workshop č. 1. Karabiny i kruhy budou zakoupení na místě.

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v obou dnech 10:45.

Přesná adresa místa konání vám bude zaslána až po schválení registrace.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Níže naleznete registrační formulář. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci uveďte počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Pokud se hlásíte s partnerem každý zvlášť, prosím uveďte to do poznámky k registraci. Pro schválení rezervace je nutné mít partnera a platba předem.

Lektoři

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.