UplynuláVázací středy: Úvazy Hojojutsu

  • 22.7.2020
    20:00 - 22:00

Hojojutsu je starodávné japonské bojové umění zaměřené na znehybnění a spoutání protivníka. Naprostá většina jeho technik je nevhodná pro vázání partnerů, na kterých nám záleží (nejste-li nadšenci do historie nebo bojových umění). Na workshopu se naučíte přátelštější, bezpečnější, ale stále restriktivní formy adaptované z původních vzorů hojojutsu. Na workshopu se nebudeme učit, jak přemoci bránícího se partnera.

Tento workshop volně předchází zářijovému workshopu Provaz okolo krku a Hojojutsu, kde se zaměříme více na restrikci samotného krku. Na středečním workshopu se podíváme na rozšíření variant Takate kote o prvky Hojojutsu a také další úvazy, které jsou stále restriktivní, ale méně nebezpečné v oblasti krku.

Pokročilost: Workshop je mírně pokročilé až pokročilé.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – čtyři až pět provazů. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
  • Bezpečnostní nůžky na stříhání provazů. Můžete koupit až na workshopu.
  • Pohodlné oblečení
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu, deku, apod.

Workshop se bude konat na Andělu v našem novém krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený na deset párů. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa).

 

Lektoři