UplynuláWorkshop Podmanivé („ardentní“) vázání (obsazeno)

  • Workshop
    15.8.2020
    11:00 - 18:00

Workshop je plně obsazený. Je však možné, že někteří z účastníků workshop neuhradí nebo onemocní (zpravidla týden předem). Šance tak stále je, hlaste se proto na místa náhradníků a my se vám ozveme, pokud se místo uvolní.

Vázání je tu proto, abychom si užili emoce, které v normálním životě neprožíváme. Někdy se ale příliš soustředíme na techniku, něčeho se ostýcháme, nebo nás něco vyvádí z míry, a místo dramatické hry pak prožíváme hlavně nervozitu a rozpaky, případně se nám podaří jen nekontaktní šněrovačka.

Na tomto workshopu se zaměříme na přístup k vázání a na celkový projev vázajícího i vázaného, abychom jeden pro druhého (ale ani sami pro sebe) nepůsobili toporně a užili si silné zážitky. Zkusíme vázat něžně i drsně a budeme to kombinovat. Budeme se soustředit více na partnera než na provaz. Partnera pohladíme, potrápíme, nebo mu alespoň zahrozíme, povodíme si ho a užijeme si, jak se bude tvářit. Případné chyby, které se nám budou vkrádat do hry, zapracujeme. Hru budou ovlivňovat oba partneři.

Pokročilost: WS je vhodný pro mírně pokročilé a pokročilé (účastníci by měli znát alespoň základy); vítána je i vzájemná inspirace.

Vezměte si s sebou

  • 4-6 provazů – vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
  • bicí nástroje, pokud je máte rádi
  • šátek na oči

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v 10:45.

Přesná adresa místa konání vám bude zaslána až po schválení registrace.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Níže naleznete registrační formulář. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci uveďte počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Pokud se hlásíte s partnerem každý zvlášť, prosím uveďte to do poznámky k registraci. Pro schválení rezervace je nutné mít partnera a platba předem.

Lektoři

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.