UplynuláWorkshop Na limit! (zrušeno)

  • Workshop
    29.8.2020 - 30.8.2020
    11:00 - 18:30

Na konec srpna jsme připravili rozšířenou verzi jednoho z nejoceňovanějších workshopů roku 2019 – workshop zaměřený na přirozené vnímání limitů vašeho partnera. Zaměříme na vnímání těla partnera a jeho signálů a limitní pozice jako rotace, prohnutí nebo omezení dýchání. Vyzkoušíme si také řešení krizových situací. Naučíte se, jak pracovat s vašimi vlastními limity.

Každý máme své fyzické hranice, přes které naše tělo nedokáže jít. Při vázání se těmto limitům běžně více či méně záměrně přibližujeme. Vázání na pomezí vydržitelného či dokonce posouvání těchto hranic má pro mnohé své kouzlo. Na druhou stranu jejich překročení má v lepším případě za následek přerušení vázání, v horším případě zranění.

Tento workshop vám pomůže rozpoznávat limity vašich partnerů. Nejdříve si řekneme něco málo o komunikaci, ale hlavní pozornost bude věnována čtení signálů těla, abychom mohli vázat beze slov. Poté se podíváme na dvě nejnáročnější pozice – rotace a prohnutí. Popovídáme si o tom, co se při nich odehrává v našem těle a jak s nimi pracovat. A zejména si je vyzkoušíme prakticky. Zároveň budeme experimentovat a učit se vycházet s omezením dýchání, ke kterému běžně dochází v mnoha pozicích. Tento workshop není jen pro ty nejflexibilnější modely a modelky. Přijďte a zjistěte, jaké to je bezpečně vázat na hranici vašich vlastních možností.

Pokročilost: Workshop je určen mírně pokročilým a pokročilým, kteří již zvládají základy závěsů. K účasti je nutné umět vázát 2-provazové Takate Kote.

Vezměte si s sebou

  • Provazy – vezměte si 8-9 provazů. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
  • Karabiny nebo kruh na zavěšování. Karabiny i kruhy budou zakoupení na místě.

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v obou dnech 10:45.

Přesná adresa místa konání vám bude zaslána až po schválení registrace.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Níže naleznete registrační formulář. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci uveďte počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Pokud se hlásíte s partnerem každý zvlášť, prosím uveďte to do poznámky k registraci. Pro schválení rezervace je nutné mít partnera a platba předem.