UplynuláVázací středy: Alternativní vázání rukou – Tengu a Antigote (obsazeno)

  • 9.9.2020
    20:00 - 22:00
Tengu (foto: @expit_thru_lens)

Workshop je plně obsazený. Je však možné, že někteří z účastníků workshop neuhradí nebo onemocní (zpravidla týden předem). Šance tak stále je, hlaste se proto na místa náhradníků a my se vám ozveme, pokud se místo uvolní.

Nejčastěji používaným úvazem pro pokročilejší vázání je Takate kote. Ne každý jej má rád, pro některé je nepohodlný, pro další přímo nevhodný kvůli náročnosti na ramena či problémům s radiálním nervem.

Na tomto workshopu se podíváme na alternativy ke strukturovaným úvazům pro vázání rukou, které nejsou Takate kote. Konkrétně budeme probírat úvazy Tengu a Antigote.

Pokročilost: Workshop je mírně pokročilé až pokročilé.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – čtyři až pět provazů. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
  • Bezpečnostní nůžky na stříhání provazů. Můžete koupit až na workshopu.
  • Pohodlné oblečení
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu, deku, apod.

Workshop se bude konat na Andělu v našem novém krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený na deset párů. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa).