BudoucíVázací středy: Futomomo do závěsu

  • 16.9.2020
    20:00 - 22:00

Naučíte se uvázat dva druhy futomoma s použitím různých technik. Dozvíte se tipy, jak tento úvaz udělat pohodlnější, než jak se tradičně prezentuje. Na workshopu se dozvíte, jak partnera dostat do částečného závěsu a vyzkoušíte si, jak celý prožitek ovlivní způsob zavěšení.

Pokročilost: Workshop je mírně pokročilé až pokročilé.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – čtyři až pět provazů. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
  • Bezpečnostní nůžky na stříhání provazů. Můžete koupit až na workshopu.
  • Pohodlné oblečení
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu, deku, apod.

Workshop se bude konat na Andělu v našem novém krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený na deset párů. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa).

 

Lektoři

Podrobnosti Cena Počet
Workshop 250 (CZK)   Uplynulá
Workshop (člen Subspace) (175 (CZK)) je k dispozici pouze pro členy. Uplynulá
Workshop (+1 člena Subspace) (250 (CZK)) je k dispozici pouze pro členy. Uplynulá