BudoucíVázání pro každého: Dovednosti vázaných

  • 15.12.2020
    20:00 - 22:00

Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník.

Jste na té “pasivní” straně provazu a chybí vám informace o tom, co vlastně můžete dělat? Chcete znát lépe signály svého těla a dozvědět se, které z nich značí nebezpečí? Nebo vážete a rádi byste věděli, co předat svým protějškům? Na tomto workshopu se dozvíte základy toho, co jsou dovednosti vázaných. Budeme se zabývat nejen tělesnými aspekty bondáže, ale také tím, jak nastavit zdravou komunikaci se svými partnery. Na workshop můžete přijít v páru nebo i sami. Workshop bude obsahovat i praktická cvičení.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti – od úplných začátečníků po pokročilé.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – čtyři až pět provazů. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
  • Pohodlné oblečení
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu, deku, apod.

 

Workshop se bude konat na Andělu v našem novém krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa).

 

Lektoři

Podrobnosti Cena Počet
Workshop (člen Subspace) (175 (CZK)) je k dispozici pouze pro členy. V Prodeji
Workshop 250 (CZK)