BudoucíStudijní skupina Naka ryu – Agura (přesunuto)

  • 5.2.2021
    20:00 - 22:00

Workshop se z důvodu opatření proti koronaviru odkládá na 5.2.2021. O podrobnostech budou účastníci informování samostatným mailem.

Workshop je plně obsazený. Je však možné, že někteří z účastníků workshop neuhradí nebo onemocní (zpravidla týden předem). Šance tak stále je, hlaste se proto na místa náhradníků a my se vám ozveme, pokud se místo uvolní.

Studijní skupina Naka ryu je nový formát akce určený pro ty pokročilejší, které zajímá Naka ryu.

Téma: Agura

Každá studijní skupina bude zaměřená na určité téma. Na začátku si zopakujeme formu či techniku vybraného vázání. Poté probereme jeho další stránky, variace, využití, atd. Ke studiu poslouží jak živé ukázky, tak i fotky nebo videa. V průběhu večera bude i prostor pro diskuzi a vlastní návrhy.  Průběžně budete moci rozebírat vázání nejen s lektorem, ale i s ostatními, vzájemně si pomáhat nebo se jen dívat.

Studijní skupina není workshop. Nedostane se vám podrobných informací, jak něco uvázat krok po kroku. Předpokládá se základní zvládnutí tématu z workshopu. Studijní skupina slouží ke zdokonalení a prohloubení znalostí. Dokonce nebudete muset ani vázat, ale jen se dívat.

Nejsou stanovené žádné minimální požadavky pro účast v rámci studijní skupiny. Pokud dané téma bude nad vaše schopnosti, můžete se účastnit jen teoreticky.

Lektoři

Podrobnosti Cena Počet
Studijní skupina (člen Subspace) (300 (CZK)) je k dispozici pouze pro členy. V Prodeji
Studijní skupina 400 (CZK)