BudoucíVázání pro každého: Vázání hlavy

  • 20.10.2020
    20:00 - 22:00

Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník.

Vázání hlavy nedává na první pohled smysl, protože na hlavě není moc co spoutat. Je tomu přesně naopak. Hlava je místo plné smyslů, každý dotyk či protažení provazů bude vázaný vnímat mnohem silněji než kdekoliv jinde. A co může být silnější než spoutání mysli vašeho partnera?

Na workshopu se dozvíte, co vše je možné uvázat na hlavě a jak přitom pracovat s provazem, protože tady musíme být jemnější než kde jinde. Přídavkem se naučíte vázat vlasy, které do vázání hlavy můžete vhodně zakomponovat.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti – od úplných začátečníků po pokročilé.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – tři až čtyři provazy. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Tenčí provazy jsou výhodou. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
  • Pohodlné oblečení

Workshop se bude konat na Andělu v našem novém krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa).

 

Lektoři

Podrobnosti Cena Počet
Workshop 250 (CZK)  
Workshop (člen Subspace) (175 (CZK)) je k dispozici pouze pro členy. V Prodeji