UplynuláVázací středy: Hrudní úvaz Takate kote (náhradníci)

  • 6.10.2021
    20:00 - 22:00

Workshop je plně obsazený, níže se hlaste na místa náhradníků. Těsně před workshopem se obvykle místa uvolňují. 

Hrudní úvaz neboli takate kote je jedno z nejznámějších vázání. Chcete pokročit k závěsům nebo náročnějším pozicím? Nebo se vám prostě líbí? Anebo si jej jen chcete zopakovat? Pak jste tu správně. Je nezbytným nástrojem každého, kdo chce vytvářet náročnější pozice na zemi jako například kozelec (hogtie), anebo se naučit techniku zavěšování.

Takate kote existuje v mnoha různých variantách. My se na workshopu naučíme tu, která je momentálně nejrozšířenější – dvou provazové Takate kote.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti – od začátečníků, kteří již trochu vážou, až po pokročilé.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – dva až tři provazy. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.

Workshop se bude konat na Andělu v našem novém krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený na deset párů. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa).

 

Lektoři