UplynuláVázání pro každého: Základy bezpečnosti vázání

  • 27.10.2020
    20:00

Workshop se z důvodu opatření proti koronaviru odkládá na pozdější termín. O podrobnostech budou účastníci informování samostatným mailem.

Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník.

Tento workshop si klade za cíl seznámit s riziky vázání, prevencí úrazů, která z nich mohou vznikout, a úkony nezbytnými před poskytnutím první pomoci. Většinu informací prezentovaných na workshopu nenajdete v takto ucelené podobě na internetu.

Tento workshop nebude pouze nudnou přednáškou, ale bude sestávat z praktických cvičení.

Nejedná se o kurz první pomoci.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti – od úplných začátečníků po pokročilé.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – dva až tři provazy. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
  • Bezpečnostní nůžky – bude možné si je zakoupit i na místě
  • Šátek na zavázání očí
  • Pohodlné oblečení
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu, deku, apod.

Workshop se bude konat na Andělu v našem novém krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa).

 

Lektoři

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.