UplynuláStream: Nervová zranění – úvod a horní půlka těla

  • 26.11.2020
    20:00 - 22:00

Připravili jsme pro vás unikátní stream. Povídání o nervových zraněních bývají často velmi teoretická a málo přínosná pro vázající i vázané. Proto jsme dali dohromady tři povolané ve svém oboru, aby vám řekli, jak nervovým zraněním předcházet. Stream povedou:

  • Janus – fyzioterapeut specializovaný na revitalizace disfunkčních nervových drah
  • Soptík – rigger specializovaný na vázání všeho druhu
  • Nikoleta – zkušená modelka

V první díle si nejdříve popovídáme, jak nervy fungují, a jak vzniká nervové zranění. Následně se zaměříme na nervy horních končetin a jejich zranitelnost v různých úvazech.

Vážete dlouho a intenzivně nebo teprve začínáte? Ať už je vaše úroveň jakákoliv, znalosti z této přednášky vám dříve či později přijdou vhod. Nervové zranění je jedno z nejčastějších nebezpečí plynoucích z vázání. Zvlášť, pokud se věnujete závěsnému vázání. Přijďte se dozvědět, kde se nachází nejzranitelnější místa a jak se jim vyhnout.

Na tuto přednášku bude navazovat druhá část ve čtvrtek 3.12.2020 – nervy dolních končetin, a co dělat, když se přihodí nervové zranění.

Přenos bude realizován přes Zoom. Přístupové údaje vám budou zaslány po registraci (a zaplacení) v den vysílání streamu.

Pro stream je potřeba registrace na formuláři níže a zaplacení lístku. Prosím registrujte si jeden lístek na každou osobu, i když se budete dívat na stream v rámci jednoho připojení.

Přístupové údaje k Zoomu budou rozeslány v den vysílání po 17. hodině. Pokud vám mail nepřijde, prosím kontaktujte nás.

Lektoři

Soptík a Nikoleta, viz odkazy níže

Janus

Janus má za sebou 6 let studia oboru fyzioterapie a rehabilitace na ČVUT a stejně dlouhou dobu praxe na různých rehabilitačních ústavech včetně Rehabilitační ústav Kladruby, Chirurgické oddělení v Roudnici nad Labem, soukromý rehabilitační ústav Košík, apod.

Jeho zaměřením byla revitalizace disfunkčních nervový drah za pomoci manuálních technik a specializovaných cvičebních metod na podporu svalové síly a nervové regenerace.

Shibari se věnuje čtyři roky, nejdříve jako samouk a později jako účastník workshopů v našem studiu.

 

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.