UplynuláWorkshop Částečné závěsy pro každého (bude přesunuto)

  • 31.1.2021
    11:00 - 18:30

Workshop bude přesunut na nový termín, jakmile budeme vědět, kdy se uvolní opatření proti koronaviru.

Neumíte takate kote, nebaví vás předem dané struktury, ale chcete si hrát na půl cesty do vzduchu?

Přijďte se naučit, jak využít element vzduchu a země zároveň. Stačí umět základní úvazy jako single, double column tie (vázání jedné a dvou rukou) a manipulovat s provazem.

Budeme si hrát s jedním a později i více závěsnými provazy, abychom vytvořili pocity. Naučíme se využívat zem jako bezpečnou oporu, ale i jako intenzivní prvek vázání. Budeme si hrát s fixními polohami, ale budeme polohy i měnit tak, abychom naše protějšky zabavili, vymysleli jim nějakou výzvu nebo je donutili zapomenout na okolní svět.

Na své si přijdou také vázaní, kteří dostanou příležitost sami ovlivnit průběh a výsledek vázání při různých cvičeních. Naučí se nejen rozpoznávat signály svého těla, ale také kdy a jak je komunikovat svému partnerovi.

Na programu tak bude zejména:

  • bezpečné uvázání závěsných provazů
  • komunikace prostřednictvím provazu v částečném závěsu
  • minimalistické a efektní způsoby vázání

Pokročilost: Workshop je vhodný pro mírně pokročilé, kteří umí single a double column tie a umí manipulovat s provazem.

Vezměte si s sebou

  • Provazy – vezměte si nejméně čtyři provazy. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
  • Karabiny nebo kruh – nejméně čtyři karabiny nebo jeden kruh. Karabiny i kruhy budou zakoupení na místě.

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v 10:45.

Workshop se bude konat v Praze na Andělu v našem novém krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Součástí dne je pauza na oběd.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Níže naleznete registrační formulář. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci uveďte počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Pokud se hlásíte s partnerem každý zvlášť, prosím uveďte to do poznámky k registraci. Pro schválení rezervace je nutné mít partnera a platba předem. Pokud partnera nemáte, uveďte do poznámky k registraci, zda byste rádi vázali s mužem nebo ženou a jakou roli chcete zastávat. Registrace vám bude schválena v případě, že se přihlásí vhodný protějšek.

Lektoři