UplynuláStream: Pohodlné hrudní úvazy

  • 9.2.2021
    20:00 - 22:00

V tomto streamu se naučíte vázat pohodlné hrudní úvazy. Nic nenahradí výuku na klasickém workshopu, ale základy vázání můžete pochytit i z obrazovky…

Nelíbí se vám nebo vašemu partnerovi tradiční vázání rukou za zády? Chcete umět taky něco pohodlnějšího, nenáročného na ramena nebo radiální nerv? V úterý se společně naučíme jak uvázat ruce pohodlně před tělem tak, aby byl náš partner zároveň stále pevně spoutaný a měl dobrý pocit z vázání. Ukážeme si hrudní úvazy strukturované ale i nestrukturované. Také si ukážeme různé pozice rukou v provazech i to, jak hrudní úvaz uvázat pouze na hrudníku bez rukou našeho partnera včleněných do úvazu. Na závěr se pak budeme věnovat improvizovaným úvazům, tedy tomu, jak si úvaz přizpůsobit a navrhnout sám, přesně podle aktuálních potřeb partnera.

Na stream si připravte tři až čtyři jakékoliv provazy.

Přenos bude realizován přes Zoom. Přístupové údaje vám budou zaslány po registraci (a zaplacení) v den vysílání streamu.

Pro stream je potřeba registrace na formuláři níže a zaplacení lístku. Prosím registrujte si jeden lístek na každou osobu, i když se budete dívat na stream v rámci jednoho připojení.

Přístupové údaje k Zoomu budou rozeslány v den vysílání po 17. hodině. Pokud vám mail nepřijde, prosím kontaktujte nás.

Lektoři