UplynuláStream: Opakujeme Závěsné provazy

  • 11.2.2021
    20:00 - 22:00

Připravili jsme pro vás sérii streamů zaměřených na opakovaní různých technik, které jste se dříve naučili, ale zub času či lockdownu je poněkud poznamenal. Každý čtvrteční večer bude zaměřený na trochu jiné téma.

Tentokrát se zaměříme na vázání závěsných provazů. Zopakujeme si, jak se vážou a možné alternativy a proč je tak vážeme. Velká část bude věnována bezpečnosti. Prozradíme vám různé tipy a triky, jak být při práci s nimi efektivnější. V neposlední řadě si vyzkoušíme různé způsoby vytahování a spouštění a upozorníme vás na jejich úskalí.

Tento stream není určen pro výuku závěsných provazů těm, kteří nikdy nevázali závěsy pod dohledem lektora. Pokud jste začátečníci, doporučujeme vám úterní streamy.

Přenos bude realizován přes Zoom. Přístupové údaje vám budou zaslány po registraci (a zaplacení) v den vysílání streamu.

Pro stream je potřeba registrace na formuláři níže a zaplacení lístku. Prosím registrujte si jeden lístek na každou osobu, i když se budete dívat na stream v rámci jednoho připojení.

Přístupové údaje k Zoomu budou rozeslány v den vysílání po 19. hodině. Pokud vám mail nepřijde, prosím kontaktujte nás.

Lektoři