UplynuláStream: Improvizované vázání

  • 23.2.2021
    20:00 - 22:00

V tomto streamu se naučíte vázat imporvizovat ve vázání. Nic nenahradí výuku na klasickém workshopu, ale základy vázání můžete pochytit i z obrazovky…

Chcete umět improvizovat? Vymýšlet své vlastní úvazy, pozice a přechody mezi nimi? Improvizace přináší mnohá pozitiva pro riggery i modely. Nemusíte si pamatovat složité postupy, krok po korku, stačí pamatovat na pár bezpečnostních pouček. Vážete stále totéž? Teď můžete svého partnera překvapit každý den něčím novým. Bez očekávání a možností srovnání se na obou stranách dočkáme často mnohem upřímnější a přirozenější reakce a prožitku samotného.

Zaměříme se na improvizované vázání konkrétních úvazů. Už jste si někdy zkusili TK nebo jiný úvaz zkonstruovat sami? Ukážeme si taky jak vymyslet i vlastní zcela nové úvazy. Na závěr se budeme věnovat tomu, jak improvizovat při samotné session. Kdy utáhnout, kdy povolit, kdy přitlačit, kdy změnit pozici… jak změnit naše zajeté postupy a otevřít prostor fantazii.

Přenos bude realizován přes Zoom. Přístupové údaje vám budou zaslány po registraci (a zaplacení) v den vysílání streamu.

Pro stream je potřeba registrace na formuláři níže a zaplacení lístku. Prosím registrujte si jeden lístek na každou osobu, i když se budete dívat na stream v rámci jednoho připojení.

Přístupové údaje k Zoomu budou rozeslány v den vysílání po 17. hodině. Pokud vám mail nepřijde, prosím kontaktujte nás.

Lektoři