UplynuláStream: Vázání větších partnerů na zemi

  • 2.3.2021
    20:00 - 22:00

V tomto streamu se naučíte vázat větší partnery na zemi. Nic nenahradí výuku na klasickém workshopu, ale základy vázání můžete pochytit i z obrazovky…

Rádi by jste vázali, ale váš partner je větší nebo větší než vy? Nebo jen prostě nemáte dostatek síly k běžné manipulaci a chcete se naučit jak používat sílu efektivně? Nebo nepoužívat sílu vůbec?

Na tomto STREAMu se naučíme, jak správně manipulovat s tělem partnera tak, aby nás to stálo co nejméně úsilí. Jak zabezpečit, aby nám partner nespadl nebo si neublížil, když ztratí rovnováhu. Jak přizpůsobit úvazy jakémukoliv tělu a jak jednoduše utáhnout omotání i kolem těla, které neobejmete.

Zaměříme se také na otázku nálady při vázání. Chceme aby nám partner aktivně pomáhal, ale zároveň aby nebyla narušena nálada při vázání a rigger stále ovládal situaci? Povíme si jak komunikovat a jak si nastavit session tak, aby to pro oba bylo příjemné.

STREAM je určený pro všechny úrovně pokročilosti. Ve výkladu nebudeme navazovat na žádné složité vzory a techniky, naopak budeme učit práci s tělem od základu a do detailu se specifickým zaměřením na nevyrovnané síly na straně riggera.

Ze STREAMu si tak odnese mnoho úplný začátečník i pokročilý rigger.

Na tento STREAM bude navazovat druhý díl v podobě “Vázání větších partnerů – v závěsu”.

Přenos bude realizován přes Zoom. Přístupové údaje vám budou zaslány po registraci (a zaplacení) v den vysílání streamu.

Pro stream je potřeba registrace na formuláři níže a zaplacení lístku. Prosím registrujte si jeden lístek na každou osobu, i když se budete dívat na stream v rámci jednoho připojení.

Přístupové údaje k Zoomu budou rozeslány v den vysílání nejpozději po 19. hodině. Pokud vám mail nepřijde, prosím kontaktujte nás.