UplynuláStream: Sebevědomí a trénink ve vázání

  • 11.3.2021
    20:00 - 22:00

V tomto streamu se pobavíme o sebevědomí a tréninku ve vázání. Nic nenahradí výuku na klasickém workshopu, ale základy vázání můžete pochytit i z obrazovky…

Chybí vám při vázání partnera sebevědomí, ale nevíte kde jej vzít? Bojíte se, že jako vázaný nepoznáte limity vlastního těla? Snažíte se ve vázání zlepšit, ale ztrácíte se v tom nepřeberném množství věcí, na kterých je potřeba pracovat? To jsou všechno otázky, na které se vám pokusíme odpovědět v tomto streamu, kterým vás provedou Nëya s Klárkou. Na témata se podíváme z obou stran provazů a stream je tak zaměřen rovnou měrou na riggery i vázané.

Nejprve se budeme věnovat seběvědomí ve vázání. K čemu je užitečné modelkám a proč se bez něj riggeři časem neobejdou, čím může přispět k bezpečnosti. Pobavíme se o tom, kde se v nás sebevědomí bere a jak na něm pracovat. Naučíte se třeba jak si vybudovat jistotu, že emoce, které se snažíte partnerovi předat nejsou zmatené, s modelkami se pak podělíme o to, jak se naučit předávané emoce vnímat. Dostane se i na tipy na praktická cvičení. Tím se plynule přesuneme k otázce tréninku. Jak se zlepšovat efektivně a zbytečně se nebrzdit? Jak trénovat v rámci session, nebo jak si nenechat zkazit náladu tím, že nejsme mistři z nebe na zem spadlí. Podělíme se o vlastní zkušenosti a načtrneme i alternativní přístupy.

Přenos bude realizován přes Instagram. Pro stream není potřeba registrace.

Lektoři