UplynuláStream: Udržitelnost v provazech

  • 8.4.2021
    20:00 - 22:00

V tomto streamu se podíváme na udržitelnost ve vázání z pohledů vázajících i vazaných. Nic nenahradí výuku na klasickém workshopu, ale základy vázání můžete pochytit i z obrazovky…

Stream je určen pro všechny, které baví vázat a nemají v plánu s vázáním za dva roky seknout. Probereme, jak se vyhnout nejčastějším zraněním a jak vám ulevit od nejčastějších bolestí.

Zaměříme se hlavně na dva nejčastější problémy modelů/ek, a to jsou bolavá ramena v Takate kote a bolesti při sezení v seize. I když na žádný z těchto problému není zázračný lék, co bude fungovat na všechny, existují strategie, které problémy dokážou zkrotit. Dokonce tak, aby vás přestaly omezovat.

Na streamu také uslyšíte, přístupy k připravování a nepřipravování se na vázání, základy cvičení a jak si poradit se zraněními. Ani riggeři/ky nejsou imunní vůči zranění – podíváme se na to, jak předejít obávaným zánětům šlach, i dalším komplikacím.

Přenos bude realizován přes Zoom. Přístupové údaje vám budou zaslány po registraci (a zaplacení) hodinu před vysíláním streamu.

Pro stream je potřeba registrace na formuláři níže a zaplacení lístku. Prosím registrujte si jeden lístek na každou osobu, i když se budete dívat na stream v rámci jednoho připojení.

Přístupové údaje k Zoomu budou rozeslány v den vysílání po 19. hodině. Pokud vám mail nepřijde, prosím kontaktujte nás.

Lektoři

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.