UplynuláStream: Minimalistické vázání

  • 11.5.2021
    20:00 - 22:00

V tomto úterním streamu pro začátečníky se naučíte vázat minimalisticky. Nic nenahradí výuku na klasickém workshopu, ale základy vázání můžete pochytit i z obrazovky…

Kolik provazu nám stačí na to někoho znehybnit? Zodpovíme na otázky, jak využít co nejméně provazu k co největšímu účinku a jak to bude na naše partnery působit. Zjistíte, jak využít lidskou anatomii ve váš prospěch a zároveň udržet vaše partnery v bezpečí. Stream bude obsahovat jak teoretickou část, tak praktickou, kde úvazy přesně uvidíte a budete moct vázat spolu se streamem.

Přenos bude realizován přes Zoom. Přístupové údaje vám budou zaslány po registraci (a zaplacení) v den vysílání streamu.

Pro stream je potřeba registrace na formuláři níže a zaplacení lístku. Prosím registrujte si lístek pro více lidí na jednom přijímači, pokud budete stream sledovat ve více lidech. Můžete nás touto formou také podpořit a pomoci tak studio udržet naživu.

Přístupové údaje k Zoomu budou rozeslány v den vysílání nejpozději po 19. hodině. Pokud vám mail nepřijde, prosím kontaktujte nás.