UplynuláInspirováno Kannou: Zakončování úvazů a vázání prstů

  • 13.10.2021
    20:00 - 22:00

Připravili jsem pro vás sérii středečních workshopů jednom z nejvýznamnější stylů japonského vázání – Kanna ryu. Během několika večerů vás provedeme jeho základními úvazy a ukážeme si, v čem se liší od jiných stylů.

Téma: Zakončování úvazů a vázání prstů

Zakončování provazů na různých úvazech bývá často nelehký úkol. Kolikrát se ocitnete v situaci, že vám zbývá ještě kilometr provazu, ale nevíte kam s ním. Na workshopu si ukážeme, jak provaz smysluplně využít a vázání hezky zakončit.

V druhé části workshopu si vyzkoušíme vázání prstů, které se krásně hodí pro zakončování úvazů. Navíc hezky doplňují Takate kote a další úvazy a zvyšují prožitek z vázání.

Tento středeční workshop bude volně navazovat na sobotní workshop pro mírně pokročilé.

Pokročilost: Workshop je mírně pokročilé až pokročilé. Je nutné umět vázat Takate kote.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – pět až šest provazů. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
  • Bezpečnostní nůžky na stříhání provazů. Můžete koupit až na workshopu.

Workshop se bude konat na Andělu v našem novém krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený na deset párů. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa).

 

Lektoři