UplynuláVázání pro každého: Strappado pro pružné i nepružné

  • 2.11.2021
    20:00 - 22:00

Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník.

Vázání paží za zády většinou znamená vázat Takate kote. Nicméně, existuje další, pro mnohé ještě zajímavější alternativa – strappado. Toto vázání je velmi zajímavé esteticky i pocitově, skýtá však mnohá úskalí pro vázající i vázané.
Na workshopu si projdeme dvě variace tohoto úvazu. Jedna z nich bude určena hlavně těm vázaným, kteří mají běžnou až velkou flexibilitu. A ta druhá bude spíše zaměřena na ty méně flexibilní. Neznamená to ale, že si půlku workshopu nezavážete. Oba úvazy je možné uvázat na různě pružných lidech, jejich pohodlnost ale bude rozdílná podle tělesného typu, který vážete. A pokud jako rigger znáte oboje, budete výhrou pro každého vázaného.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti – od úplných začátečníků po pokročilé.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – tři provazy. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
  • Pohodlné oblečení
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu, deku, apod.

Workshop se bude konat na Andělu v našem novém krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený na deset párů. Níže naleznete registrační formulář, který se otevírá vždy v deset hodin. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa).

Nemusíte přijít v páru, dvojice lze sestavit i na místě, nicméně doporučujeme přijít s partnerem. Pokud se hlásíte jako jednotlivec, prosím uveďte, zda byste chtěli vázat s mužem nebo ženou a zda preferujete vázat nebo být vázání. Pokud již máte domluveného partnera, ale bude se hlásit samostatně, rovněž jej uveďte do poznámky. U jednotlivců se může stát, že na workshopu nebude protějšek dle vašich představ, budete vázat se stejným pohlavím nebo nebude vůbec žádný jednotlivec, se kterým by bylo možné vázat.

Lektoři

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.