UplynuláWorkshop D/s protokoly a rituály (náhradníci)

  • 13.11.2021 - 14.11.2021
    11:00 - 18:30

Workshop je plně obsazený. Můžete se níže hlásit na místa náhradníků. V týdnu před workshopem se často místa uvolňují.

Připravili jsme pro vás nevázací workshop na téma D/s protokoly, rituály a výcvik.

Co to jsou protokoly a rituály? Protokol je kodex správného konání neboli množina často ritualizovaných pravidel chování v D/s vztahu. Rituály slouží k formalizaci a změně často jinak nezáživných věcí do vzrušujících aktivit.

Na workshopu se podrobně podíváme na pozice, řeč těla, způsoby mluvení a další aspekty pravidel chování submisivní strany. Zároveň si řekneme více o dominantním chování, povelech a jejich srozumitelnosti, trestech a odměnách, symbolice a zejména výcviku. Stranou nezůstane ani bezpečnost v D/s vztazích.

Zaměříme se na hledání si vlastní cesty místo učení se dogmat. Nebudeme vám nutit jediný správný přístup, ale poskytneme prostor pro nalezení vašich vlastních vysokých, nízkých a každodenních protokolů a rituálů.

Celý workshop se bude hodně věnovat psychologii D/s vztahů

Vezměte si s sebou

  • cokoliv na spoutání rukou a nohou
  • šátek na zavázání očí, který je možné dát přes celý obličej, nebo kuklu
  • obojek, provázek či cokoliv podobného
  • další hračky dle vlastních preferencí

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v obou dnech v 10:45.

Workshop se bude konat v Praze na Andělu v našem novém krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Součástí dne je pauza na oběd.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Níže naleznete registrační formulář. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci uveďte počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Pokud se hlásíte s partnerem každý zvlášť, prosím uveďte to do poznámky k registraci. Pro schválení rezervace je nutné mít partnera a platba předem.

Lektoři