UplynuláWorkshop Predikamenty

  • Workshop
    30.1.2022
    11:00 - 18:30

Tento workshop je určen pro ty, kteří rádi občas hravou formou potrápí své partnery. Dejte jim na výběr mezi dvěma pozicemi, z nichž žádná není pohodlná, a pozorujte, jak hledají a nenalézají úlevu.

Nepřesný překlad výrazu Predicament bondage je zlomyslná bondage. V rámci bondage si partner může vybírat mezi zpravidla dvěma nepohodlnými pozicemi. S časem, rostoucí bolestí, únavou svalů nebo dalšími „nepohodlnými pocity“ je nucen přesouvat se tam a zpět mezi polohami…

Na workshopu si ukážeme a vyzkoušíme pokročilé nápady a scénáře na predicament bondage.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro mírně pokročilé a pokročilé. Je vhodná znalost základů práce se závěsným provazem.

Vezměte si s sebou

  • Provazy – vezměte si 8-9 provazů.  Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
  • Karabiny nebo kruh na zavěšování. Základní karabiny v omezeném množství budou k zapůjčení na místě, kruh a karabiny bude možné zakoupit.

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v obou dnech 10:45.

Workshop se bude konat v Praze na Andělu v našem novém krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Níže naleznete registrační formulář. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci uveďte počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa).

Pokud se hlásíte s partnerem každý zvlášť, prosím uveďte to do poznámky k registraci. Pro schválení rezervace je nutné mít partnera a platba předem. Pokud partnera nemáte, uveďte do poznámky k registraci, zda byste rádi vázali s mužem nebo ženou a jakou roli chcete zastávat. Registrace vám bude schválena v případě, že se přihlásí vhodný protějšek.

Lektoři

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.