UplynuláVázání pro každého: Bez dechu

  • 8.2.2022
    20:00 - 22:00

Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník.

Foto: Petr Jedinák

Dýchání je pro nás důležitou součástí naše bytí. Co se stane, když jej trochu omezíme. Jak se změní naše vnímání provazů a partnera, když jej omezíme trochu víc. Kam dojde naše mysl, když se ocitneme bez dechu? A to vše, aniž bychom se dotkli krku našeho partnera. Přijďte to prozkoumat na workshop Bez dechu.

Provaz je skvělý nástroj pro poněkud jiné hraní si s dýcháním než je ne až tak bezpečné škrcení. Na workshopu se naučíte, jak bezpečně omezit dýchání za pomocí provazu.

Vázaní si z workshopu odnesou kromě zajímavých prožitků také lepší pochopení vlastního dýchání a lepší zvládání pozic náročných na dýchání.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti – od úplných začátečníků po pokročilé.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – čtyři až pět provazů. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
  • Pohodlné oblečení
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu, deku, apod.

Workshop se bude konat na Andělu v našem novém krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa).

Lektoři

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.