UplynuláVázání pro každého: Manipulace s partnerem

  • 22.3.2022
    20:00 - 22:00

Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník.

Manipulace s partnerem, tedy manipulace s tělem partnera by byl asi přesnější název toho, co se budeme na tomto workshopu učit. Každý kdo váže, ať je to začátečník nebo zkušený riger, si určitě občas řekne, že by potřeboval svého partnera v nějaké jiné poloze, pozici než se právě nachází. Jenže jak to udělat aby to nenarušilo průběh vázání, nebo atmosféru? Na tuto i na další podobné otázky najdeme odpovědi. Budeme si hrát s našimi protějšky a dostávat je do různých poloh pomocí provazu, ale i bez něj.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti – od úplných začátečníků po pokročilé.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – tři až čtyři provazy. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
  • Pohodlné oblečení
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu, deku, apod.

Workshop se bude konat na Andělu v našem novém krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa).

Lektoři

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.