BudoucíBoot camp (náhradníci)

  • 23.4.2022 - 24.4.2022
    11:00 - 18:00

Workshop je plně obsazený. Můžete se níže hlásit na místa náhradníků. Zpravidla těsně před workshopem se uvolní několik míst.

Chtěli byste se ve vázání posunout dál a vypilovat to, co již umíte? Rádi byste věnovali více pozornosti partnerovi a méně se soustředili na provazy? Zapomínáte, co jste se naučili na předchozích workshopech?

Boot camp je označení pro přísný a důkladný režim nácviku nebo učení se nových dovedností. My jsme pro vás připravili vázací boot camp. Budete mít příležitost zdokonalit se nejen v technice, ale zapracovat také na estetice a improvizaci při vázání.

V sérii cvičení znovu naštívíme základy vázání, abyste je dostali do svalové paměti a mohli se při vázání plně soustředit na partnera. Zaměříme se na získání rychlosti a sebejistoty v základních závěsech či řešení problémů. Chvílemi budeme improvizovat pro odpoutání se od naučených vzorů, abychom si vyzkoušeli odlišnou estetiku vázání.

Pokročilost: Boot camp je určen pro různé úrovně pokročilosti, je však nutné, abyste uměli vázat Takate kote a měli zkušenosti se závěsy.

Vezměte si s sebou

  • Provazy – vezměte si 8-9 provazů.  Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
  • Karabiny nebo kruh na zavěšování. Základní karabiny v omezeném množství budou k zapůjčení na místě, kruh a karabiny bude možné zakoupit.

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v obou dnech 10:45.

Přesná adresa místa konání vám bude zaslána až po schválení registrace.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Níže naleznete registrační formulář. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci uveďte počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Pokud se hlásíte s partnerem každý zvlášť, prosím uveďte to do poznámky k registraci. Pro schválení rezervace je nutné mít partnera a platba předem.

 

Lektoři

Podrobnosti Cena Počet
Boot camp (bez členství) 1 500 (CZK)  
Boot camp (člen Subspace) (1 125 (CZK)) je k dispozici pouze pro členy. V Prodeji