UplynuláVázání pro každého: Pohyb a provazy (náhradníci)

  • 10.5.2022
    20:00 - 22:00

Workshop je obsazený, můžete se níže hlásit na místa náhradníků. Může se stát, že někteří nezaplatí nebo se v týdnu před workshopem obvykle místa uvolňují. Šance proto stále je. 

Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník.

Nestačí vám statické vázání na zemi? Jste pohybově založení nebo prostě jen chcete vázat v pohybu? Přijďte na tento workshop, kde si ukážeme, jak partnera provazem vést a tak spolu „tančit“, na zemi i ve stoje. Naučíte se, jak v průběhu vázání změnit sed ve stoj a naopak. Vázaní se dozví, jak mohou svým pohybem prožitek ovlivnit a jak udržet rovnováhu.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti – od úplných začátečníků po pokročilé.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – tři provazy. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
  • Pohodlné oblečení
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu, deku, apod.

Workshop se bude konat na Andělu v našem krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa).

Lektoři

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.