UplynuláWorkshop Něžná bolest v provazech

  • Workshop
    4.6.2022
    11:00 - 18:30

Tento workshop bude zaměřen na to, jak cíleně a bezpečně způsobovat bolest našemu vázanému protějšku. Bolest nemusíme vždy způsobovat jen utažením provazu nebo kroucením končetin, ale i dobře mířeným tlakem na správné místo. Vázaní zajistí, že bolest může být příjemná a pokud to sobě a vašemu partnerovi dovolíte. Zjistíte, že toho vydržíte více než jste si mysleli.

Na workshopu zůstaneme většinu času na zemi, je tedy vhodná i pro začátečníky, kteří umí single a double column tie, byť se v některých částech pustíme i do částečných závěsů. Postoj a přístup k partnerovi je leckdy důležitější než čin samotný. Naučíme se proto jak náš protějšek ovlivnit jen pomocí pohledu a postoje k němu.

Je potřeba počítat s tím, že si vázaní odnesou nějakou tu stopu na svém těle. Budeme si hrát s fyzickou nikoli psychickou bolestí.

Pokročilost

Workshop je vhodný pro začátečníky i mírně pokročilé. Je nutné mít základní zkušenosti s vázáním a umět uvázat tzv. single a double column tie.

Vezměte si s sebou

  • Provazy – vezměte si 7-8 provazů.  Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v obou dnech 10:45.

Přesná adresa místa konání vám bude zaslána až po schválení registrace.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Níže naleznete registrační formulář. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci uveďte počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Pokud se hlásíte s partnerem každý zvlášť, prosím uveďte to do poznámky k registraci. Pro schválení rezervace je nutné mít partnera a platba předem.

 

Lektoři

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.