UplynuláShibari Night – Yoroi Nicolas s Joan, Def se Suzanne (náhradníci)

  • 18.6.2022
    20:00 - 23:55

Shibari night je plně obsazena, můžete se níže hlásit na místa náhradníků.

Po delší odmlce do Prahy opět zavítá Yoroi Nicolas. Tentokrát bude vystupovat s Joan. Ti dva se znají už osm let a na jejich společném vázání je to vidět.

Vystupovat spolu taky budou už potřetí. Poprvé na Prague Shibari Festivalu bylo vystoupení hravé, pohybové až taneční. Podruhé v Subspace zase živelné, bestiální a tlačící na možnosti lidského těla.

Velkou inspirací Nicolase je Marina Abramovič. Původně srbská umělkyně pracující s vlastním tělem i duší jako uměleckým objektem. Stejně jako ona, i Nicolas vyjadřuje autentickou sílu emocí ukrytou v sobě, modelce a nakonec i v publiku, které se stává nedílnou součástí vystoupení přes to, že do něj nikdo z jeho členů nemusí fyzicky vstoupit.

Foto: @alive.ropes

Předskokanky budou Nicolasovi dělat Def se Suzanne. Nespletete se, pokud si na jejich vystoupení půjdete pro hořkosladké ubližování, s láskou a něhou zároveň.

Přijďte se podívat na jejich vystoupení na Shibari Night 18.6.2022.

Yoroi Nicolas strávil několik let studiem Aikida a kinbaku v Japonsku. Aikido mu dalo základy pochopení japonské kultury a filozofie, ale také pohybové harmonie a rovnováhy. To jej nakonec přivedlo až k Arisue Go, jehož se stal přímým studentem (deshi). Během svého pobytu v Thajsku se věnoval thajským masážím, které mu umožnily lépe porozumět možnostem pohybu i omezení lidského těla. Těchto znalostí dokonale využívá ve svém stylu vázání.

Program

  • 20:00 otevření dveří
  • 20:15 vystoupení Def se Suzanne
  • 21:00 vystoupení Yoroi Nicolas a Joan
  • 22:00 volné vázání

Po vystoupení bude prostor pro vázání účastníků.

V průběhu vystoupení nebude umožněn vstup nově příchozím. Přijďte prosím nejpozději 20:10.

Organizační pokyny

Na Shibari Night je nezbytné se včas zaregistrovat a uhradit vstupné převodem na účet. Počet míst je omezený. Níže naleznete registrační formulář. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci uveďte počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa).

Přesná adresa místa konání vám bude zaslána až po schválení registrace.

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.