BudoucíWorkshop Podmanivé vázání (Ardent)

  • Workshop
    16.7.2022
    11:00 - 18:00

Užijte si partnera i sami sebe! Chceme prožít příjemné drama, ponořit se do nálady. Nechceme se cítit trapně nebo nejistě. A neuspokojí nás pouhé šněrování. Zaměříme se proto na budování atmosféry, a na celkový projev vázajícího i vázaného, abychom jeden pro druhého (ale i sami pro sebe) nepůsobili toporně. Ukážeme si, jak přistupovat k partnerovi, jak na něj přirozeně přenášet emoce. Běžné věci budeme vázat zajímavěji a vázání doprovodíme dalšími aktivitami. Ukážeme si, jak do hry zapracovat nedokonalosti a chyby. Bude to fyzické (úchopy, manipulace, vázání …), i psychické (mluvení, výrazy, gesta …).

Pokročilost: Workshop je vhodný pro začátečníky i mírně pokročilé, kteří již ovládající základní manipulaci s provazem a single/double column tie.

Vezměte si s sebou

  • 4-6 provazů – vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz.
  • bicí nástroje, pokud je máte rádi
  • šátek na oči

Organizační pokyny

Otevření prostor: 10:45.

Workshop se bude konat v Praze na Andělu v našem novém krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Níže naleznete registrační formulář. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci uveďte počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa).

Pokud se hlásíte s partnerem každý zvlášť, prosím uveďte to do poznámky k registraci. Pro schválení rezervace je nutné mít partnera a platba předem. Pokud partnera nemáte, uveďte do poznámky k registraci, zda byste rádi vázali s mužem nebo ženou a jakou roli chcete zastávat. Registrace vám bude schválena v případě, že se přihlásí vhodný protějšek.

 

Lektoři

Podrobnosti Cena Počet
Workshop (bez členství) 700 (CZK)  
Workshop (člen Subspace) (525 (CZK)) je k dispozici pouze pro členy. V Prodeji