UplynuláWorkshopy pro mírně pokročilé (náhradníci)

 • WS 1 – Vázání pro mírně pokročilé
  17.9.2022
  11:00 - 18:30
 • WS 2 - Závěsy pro mírně pokročilé
  18.9.2022
  11:00 - 18:30

Workshopy jsou vyprodané. Je ale možné, že někdo nezaplatí nebo se nebude moci zúčastnit, můžete se proto registrovat na místa náhradníků. V případě, že se místo uvolní, vás budeme kontaktovat.  Další termín konání tohoto workshopu bude 7-8.1.2023.

Pokud to myslíte s vázáním vážně, tento workshop musíte absolvovat. Sobota je věnována prohlubování znalostí a lepšímu pochopení techniky, ale také rozšíření  dovedností o tříprovazové Takate Kote a Futomomo. Neděle je o pokročilejší závěsech a přechodech mezi nimi. Tento víkend navazuje na Workshop pro začátečníky – technika, emoce, závěsy.

WS 1: Vázání pro mírně pokročilé

Sobota 17.9.2022 11-18:30 (s přestávkou na oběd)

Na workshopu se naučíte se tzv. tříprovazové Takate Kote a různé způsoby zakončení tohoto úvazu včetně vázání prstů. Rovněž se budeme učit vázat Futomomo.

V druhé půlce se podíváme na technické detaily hlavních prvků japonského způsobu vázání – používané uzly a třecí uzly, vhodnost a způsoby jejich použití při vázání a vedení provazu. Některé z probíraných věcí jste již možná slyšeli na některém z našich workshopů, nicméně tentokrát shrneme vše do jednoho celku a vysvětlíme je ještě podrobněji, abyste získali co nejúplnější přehled a lépe chápali běžně používané úvazy. Tím získáte větší sebejistotu i volnost při vázání, protože si budete schopni vytvářet vlastní vzory. (Tato druhá část byla dříve samostatným workshopem pod názvem Uzly a technika.)

Pokročilost: Workshop je vhodný mírně pokročilé, kteří ovládají základy vázání a umí vázat Takate Kote.

WS 2: Závěsy pro mírně pokročilé

Neděle 18.9.2022 11-18:30 (s přestávkou na oběd)

Workshop volně navazuje Základy závěsů. Naučíme se další závěsy jako Hikyaku tsuri (Běžící pošťák), Gyaku Ebi tsuri a Futomomo.

Pokročilost: Workshop je určen mírně pokročilým a pokročilým, kteří absolvovali workshop Základy závěsů a sobotní Vázání pro mírně pokročilé.

Vezměte si s sebou

 • Provazy – vezměte si 4-5 provazů na sobotní workshop a 8-9 provazů na nedělní workshop.  Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy doporučujeme kupovat až na workshopu.
 • Karabiny nebo kruh na zavěšování pro workshop č. 2. Karabiny i kruhy budou zakoupení na místě.

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v obou dnech 10:45.

Přesná adresa místa konání vám bude zaslána až po schválení registrace.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Níže naleznete registrační formulář. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci uveďte počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Pokud se hlásíte s partnerem každý zvlášť, prosím uveďte to do poznámky k registraci. Pro schválení rezervace je nutné mít partnera a platba předem.

 

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.