Uplynulá Pokročilé čtvrtky: Hravé vázání s provázkem a kolíčky

Kromě úterních workshopů Vázání pro každého, které jsou určené všem, i úplným začátečníkům, se můžete těšit také na Pokročilé čtvrtky. Oproti úterkům jsou určené pokročilejším, čtěte proto pečlivě potřebnou úroveň. 

V historii shibari najdeme spoustu perverzního materiálu a obzvlášť oblíbené je používání rekvizit. Na tomto workshopu se zaměříme na dvě, které můžete obvykle najít doma, provázek a kolíčky. Budeme je používat jak každý zvlášť, tak dohromady. Naší prioritou bude vytvořit pro vás bezpečný ztlumený prostor. Pokud jste stydlivější, můžete se rozhodně otočit směrem, kde nikdo nebude a vězte, že všichni se budou věnovat svým partnerům a budete tak sami pro sebe i ve skupině.  Workshop si nejlépe užijete, pokud vám vázaným nevadí nahota do půli těla, ale můžete si vzít také tenké, volnější oblečení. Tenkým provázkem se totiž nejlépe vážou drobnější a jemné části na těle jako je obličej, jazyk, prsty či bradavky.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro ty, kteří umí vázat bez dívání. Technicky vám postačí úroveň #1 Seznámení s provazy: Úplné základy.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – čtyři až pět provazů. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz.
  • Tenký přírodní (jutový) provázek a kolíčky, které nemají ostré hrany. Budou i k zapůjčení.
  • Pohodlné oblečení.
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu (např. deku).

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v 19:45. Doporučujeme přijít s dostatečnou rezervou, aby mohl workshop začít včas.

Workshop se bude konat na Andělu v našem krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený na deset párů. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Na workshop je nutné přijít s partnerem. 

Registrace

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.
Workshop
Čtvrtek 5.10.2023
20:00
22:00