Večerní workshop

Uplynulá Vázání pro každého: Bez dechu

Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník.

Dýchání je pro nás důležitou součástí našeho bytí. Co se stane, když jej trochu omezíme. Jak se změní naše vnímání provazů a partnera, když jej omezíme trochu víc. Kam dojde naše mysl, když se ocitneme bez dechu? A to vše, aniž bychom se dotkli krku našeho partnera. Přijďte to prozkoumat na workshop Bez dechu.

Provaz je skvělý nástroj pro poněkud jiné hraní si s dýcháním než je ne až tak bezpečné škrcení. Na workshopu se naučíte, jak bezpečně omezit dýchání za pomocí provazu.

Vázaní si z workshopu odnesou kromě zajímavých prožitků také lepší pochopení vlastního dýchání a lepší zvládání pozic náročných na dýchání.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti – od úplných začátečníků po pokročilé.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – čtyři až pět provazů. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy budou na workshopu i k zapůjčení.
  • Pohodlné oblečení
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu, deku, apod.

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v 19:45. Doporučujeme přijít s dostatečnou rezervou, aby mohl workshop začít včas.

Workshop se bude konat na Andělu v našem novém krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Workshop je určen pouze celým párům, pokud se hlásíte jako jednotlivec, uveďte do poznámky, koho hledáte a workshop do doby nalezení partnera neplaťte. Budeme vás kontaktovat, pokud se najde vhodný partner.

Registrace

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.
Workshop
Úterý 13.2.2024
20:00
22:00
Lektoři
Def