Večerní workshop

Budoucí Pokročilé čtvrtky: Edging, hrátky s představivostí

Kromě úterních workshopů Vázání pro každého, které jsou určené všem, i úplným začátečníkům, se můžete těšit také na Pokročilé čtvrtky. Oproti úterkům jsou určené pokročilejším, čtěte proto pečlivě potřebnou úroveň. 

Znáte to, kdy se těšíte na nějakou novou věc ve vašem životě, až je to čekání skoro neúnosné, ale zároveň velmi vzrušující? My si totéž přeneseme do provazů a bude to napínavé. Vyústění skoro na dosah ruky, ale přesto v nedohlednu.

Co je edging v provazech? Přerušování a oddalování něčeho lákavého. Budeme si hrát s emočním napětím a intimitou. Nejde o mindfuck, nechceme naše partnery mást, ale jasně stanovit cíl (touhu), ke které se budeme malými trápícími krůčky přibližovat. Vnímavost a citlivost se nám posune na maximum a pak i lehký dotek může vzbudit bouři emocí a třeba i vzrušení.

Povíme si také, jak se před vázáním domluvit, aniž byste museli každou maličkost projednávat dopředu a tím zkazit kouzlo.

Pokročilost: Workshop je určen všem, kteří umí vázat single, double column tie a manipulovat s provazem bez dívání.

Vezměte si s sebou

  • Provazy – vezměte si tři provazy.  Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz.
  • Pohodlné oblečení.
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu (např. deku).

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v 19:45. Doporučujeme přijít s dostatečnou rezervou, aby mohl workshop začít včas.

Workshop se bude konat na Andělu v našem krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený na deset párů. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Na workshop je nutné přijít s partnerem. 

Registrace

Podrobnosti Cena Počet
Workshop (bez členství) 450 CZK  
Workshop (člen Subspace) (338 CZK) je k dispozici pouze pro členy. V Prodeji
Náhradníci (bez členství) 450 CZK  
Náhradníci (člen Subspace) (338 CZK) je k dispozici pouze pro členy. V Prodeji
Workshop
Čtvrtek 22.2.2024
20:00
22:00
Lektoři