Večerní workshop

Budoucí Vázání pro každého: Dvě techniky, nekonečno možností

Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník.

Na tomto workshopu se podíváme na dvě základní techniky japonského vázání, a to vázání jedné a dvou rukou (single a double column tie). Jejich český název je však zavádějící, protože jejich použití není omezené pouze na ruce.

Naučíme se proto, jak je bezpečně použít na různé části těla. Vystačíme si pouze s těmito dvěma způsoby vázání a vytvoříme nepřeberné množství možností jejich použití. Ty budou určené jak ke hraní, tak k velmi efektnímu a jednoduchému tvarování jejich těla.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti – od úplných začátečníků po pokročilé.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – tři provazy. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Provazy budou na workshopu i k zapůjčení.
  • Pohodlné oblečení
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu, deku, apod.

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v 19:45. Doporučujeme přijít s dostatečnou rezervou, aby mohl workshop začít včas.

Workshop se bude konat na Andělu v našem novém krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Workshop je určen pouze celým párům, pokud se hlásíte jako jednotlivec, uveďte do poznámky, koho hledáte a workshop do doby nalezení partnera neplaťte. Budeme vás kontaktovat, pokud se najde vhodný partner.

Registrace

Podrobnosti Cena Počet
Workshop (bez členství) 400 CZK  
Workshop (člen Subspace) (280 CZK) je k dispozici pouze pro členy. V Prodeji
Workshop
Úterý 12.3.2024
20:00
22:00
Lektoři