Večerní workshop

Budoucí Pokročilé čtvrtky: D/s dynamika v provazech

Kromě úterních workshopů Vázání pro každého, které jsou určené všem, i úplným začátečníkům, se můžete těšit také na Pokročilé čtvrtky. Oproti úterkům jsou určené pokročilejším, čtěte proto pečlivě potřebnou úroveň. 

Vázání může mít spoustu podob. Často záleží na vzájemné chemii a dynamice vázacích partnerů při session. Na tomto workshopu se zaměříme na Dominantně-submisivní dynamiku. Jak vůbec začít? Co když tyto role v běžném životě nezastupujeme, ale při hře s provazem nás to baví/láká?

Ukážeme si, jak nám mohou pomoct rituály a protokoly. Z dominantní stránky si řekneme, jak na sebevědomé manipulování s tělem submisivní/ho partnera/ky. Kdy se uchýlit k trestu, a kdy k odměně. Prozkoumáme naše hranice – jak ze submisivní, tak dominantní stránky. Ke zkoumání dynamiky budeme vázat jednoduché, ale emočně zajímavé úvazy, které nám dovolí ponořit se hlouběji do našich rolí. Switchové jsou samozřejmě taky vítáni (jen si občas budete muset hodit kostkou).

Využít můžete také různé rekvizity. Pokud jste tak zvyklí ve vaší D/s session nějaké předměty či oblečení používat pravidelně, přineste je s sebou.

Pokročilost: Workshop je vhodný ty, co umí vázat základní struktury jako single, double column tie a manipulovat s provazem bez dívání.

Vezměte si s sebou

  • Provazy – vezměte si čtyři provazy.  Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz.
  • Volitelně cokoliv – rekvizity či oblečení, co používáte pravidelně při svých D/s hrátkách.
  • Pohodlné oblečení.
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu (např. deku).

Organizační pokyny

Workshop se bude konat na Andělu v našem krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Workshop je určen pouze celým párům, pokud se hlásíte jako jednotlivec, uveďte do poznámky, koho hledáte a workshop do doby nalezení partnera neplaťte. Budeme vás kontaktovat, pokud se najde vhodný partner.

Registrace

Podrobnosti Cena Počet
Workshop (bez členství) 450 CZK  
Workshop (člen Subspace) (338 CZK) je k dispozici pouze pro členy. V Prodeji
Workshop
Čtvrtek 18.4.2024
20:00
22:00
Lektoři