Večerní workshop

Uplynulá Vázání pro každého: Kontaktní vázání

Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník.

Jste kontaktní typ a bojujete s tím, jak to provést při technických úvazech? Chcete se doteku v různých formách víc otevřít z obou stran, ale netroufáte si? Přijďte na tento workshop. Tady se pomocí praktických cvičení dozvíte, jak se stát vnímavějšími vůči dotekům a naučíte se různé způsoby, jak kontakt využít bez překračování hranic partnera. Uvážete si také jeden úvaz, který ke kontaktu moc nevybízí a nabyté zkušenosti do něj promítnete.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti – od úplných začátečníků po pokročilé.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – tři provazy. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Na místě jsou provazy v omezeném množství i k zapůjčení.
  • Pohodlné oblečení
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu (např. deku)

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v 19:45. Doporučujeme přijít s dostatečnou rezervou, aby mohl workshop začít včas.

Workshop se bude konat na Andělu v našem krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Workshop je určen pouze celým párům, pokud se hlásíte jako jednotlivec, uveďte do poznámky, koho hledáte a workshop do doby nalezení partnera neplaťte. Budeme vás kontaktovat, pokud se najde vhodný partner.

Registrace

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.
Workshop
Úterý 14.5.2024
20:00
22:00
Lektoři