Večerní workshop

Budoucí Vázání pro každého: Škádlivé vázání

Úterní workshopy Vázání pro každého jsou vedené tak, aby si zavázal každý, a to i úplný začátečník.

Přijde vám, že vázání je bráno jako velmi vážná věc? Workshop škádlivého vázání je jedinečnou příležitostí pro všechny, kteří chtějí objevit zábavný svět zlobení spojený s vázáním. Modelka nemusí být jen strnulá a nechat si vše líbit. Pojďme si hrát na “kočku a myš”, kde nemusí vždy platit, že rigger je kočka. Vždyť vázaný je ten, kdo mnohdy vyvolává v riggerovi motivaci a touhy po vázání. Probereme základy vázání a jak s vtipem nadhledem a špetkou důmyslnosti potrápit partnera.

Foto: Petr Jedinák

Pokročilost: Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti – od úplných začátečníků po pokročilé.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – dva až tři provazy. Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz. Na místě jsou provazy v omezeném množství i k zapůjčení.
  • Pohodlné oblečení, ve kterém se cítíte krásně.
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu, deku, apod.

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v 19:45. Doporučujeme přijít s dostatečnou rezervou, aby mohl workshop začít včas.

Workshop se bude konat na Andělu v našem krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Workshop je určen pouze celým párům, pokud se hlásíte jako jednotlivec, uveďte do poznámky, koho hledáte a workshop do doby nalezení partnera neplaťte. Budeme vás kontaktovat, pokud se najde vhodný partner.

Registrace

Podrobnosti Cena Počet
Workshop (bez členství) 400 CZK  
Workshop (člen Subspace) (280 CZK) je k dispozici pouze pro členy. V Prodeji
Náhradníci (bez členství) 400 CZK  
Náhradníci (člen Subspace) (280 CZK) je k dispozici pouze pro členy. V Prodeji
Workshop
Úterý 18.6.2024
20:00
22:00
Lektoři