Večerní workshop

Budoucí Pokročilé čtvrtky: Vázání a impact play

Kromě úterních workshopů Vázání pro každého, které jsou určené všem, i úplným začátečníkům, se můžete těšit také na Pokročilé čtvrtky. Oproti úterkům jsou určené pokročilejším, čtěte proto pečlivě potřebnou úroveň. 

Tento workshop bude jedním z těch hravějších. Impact play je hra s údery, které můžete dávat v  podstatě čímkoliv. Na tomto workshopu budou naším nástrojem ruce. Vázání pak bude sloužit k posílení bezmoci partnera a k jeho bezpečnému znehybnění. Nemusíte se ale bát, naučíte se nejen, jak si s údery hrát bezpečně, ale také jak přizpůsobit jejich intenzitu a načasování situaci.  Dozvíte se také, jak poznat limity partnera a jak se hry účastnit z druhé strany.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro ty, co umí uvázat single a double column tie a manipulovat s provazem.

Vezměte si s sebou

  • Provazy – vezměte si dva provazy.  Vhodná délka provazů je 7,5-8 metrů. Provazy si bude možné zakoupit v omezeném množství na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné a kolik stojí, můžete se podívat na náš obchod s provazy www.provazem.cz nebo nám pošlete dotaz.
  • Pohodlné oblečení.
  • Doporučujeme vzít i pokrývku futonu (např. deku).

Organizační pokyny

Otevření prostor bude v 19:45. Doporučujeme přijít s dostatečnou rezervou, aby mohl workshop začít včas.

Workshop se bude konat na Andělu v našem krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace. V prostoru jsou futony, podložky nejsou potřeba. Do hlavního prostoru vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci nezapomeňte uvést počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Workshop je určen pouze celým párům, pokud se hlásíte jako jednotlivec, uveďte do poznámky, koho hledáte a workshop do doby nalezení partnera neplaťte. Budeme vás kontaktovat, pokud se najde vhodný partner.

Registrace

Podrobnosti Cena Počet
Workshop (bez členství) 450 CZK  
Workshop (člen Subspace) (338 CZK) je k dispozici pouze pro členy. V Prodeji
Workshop
Čtvrtek 20.6.2024
20:00
22:00
Lektoři