Budoucí Čtvero ročních období – Léto

Rádi bychom vás pozvali na úplně nový formát setkání s vystoupením, během kterého se naše Subspace stane takovým “komunitním obývákem”. Jednou za čtvrt roku – v zimě, na jaře, v létě a na podzim – se společně sejdeme ve studiu a užijeme si čas strávený spolu, ať už povídáním, vázáním, nebo koukáním na vystoupení některého člena komunity, kterým můžete být i vy. Zkrátka a dobře – konečně to správné místo a čas, kde navázat vztahy a společně se podílet na atmosféře večera. Stejně jako roční období bude každé setkání jedinečné. 

Léto

Začíná léto! Pojďme ho přivítat s našimi blízkými poněkud netradičním, ale našim oblíbeným způsobem. Na již třetí akci Čtvero ročních období si můžete užít čtyři vystoupení, která, jelikož akce není formální jako klasická Shibari Night, si můžete užít během povídání s jinými účastníky nebo naopak s plnou pusou sushi a osvěžujících nealko drinků, které pro Vás budou připravené. To správné místo, pokud hledáte inspiraci, přátelé, vázání a nebo si jen chcete užít příjemný letní večer.

Program

  • 19:30 otevření dveří
  • 20:15 první vystoupení
  • 21:15 druhé vystoupení
  • 22:00 volný program

V průběhu vystoupení bude umožněn vstup nově příchozím jen nepravidelně, může se tak stát, že si na otevření dveří počkáte. Přijďte proto prosím raději 20:15.

Vystupující

Andy & Miiem

Andy a Miiem jsou partneři i v běžném životě. Shibari jim otevřelo nové způsoby komunikace a důvěry, prozkoumávají hloubku jejich vztahu a objevili intimitu, která přesahuje hranice fyzického.

Beth & Joe

Život snesl Beth a Joe dohromady. On rád bolest, ona ji ráda způsobuje. Není po tom divu, že si ve vázání tak sedli.

Laerd & Siki

Laerd začala vázat na podzim roku 2022. Její vázání je podnícené zvědavostí a hrou. Shibari ji uchvátilo ve své komplexnosti, tím jak působí na tělo a mysl.

Od začátku váže se Siki, která v Shibari našla průnik Tantry a BDSM. Spolu odhalují všechny tváře shibari, od hravé přes sadistickou, až po příběhy, emoce a estetiku Naka ryu.

Whisper Ropes Lady & Wild Poppy

Shibari je pro Whisper Ropes Lady komplexem celé řady věcí, kde na prvním místě stojí člověk. Jeho přání, touhy, ale i obavy a nejistoty. Při vázání je hodně kontaktní, zaměřená na podmanění si a prožitek vázaného partnera a vzájemné emoční propojení.

Poppy na shibari miluje jeho rozmanitost – s každým partnerem a při každém vázání je to jiné. S Whisper Ropes Lady je to tanec, blízkost a komunikace beze slov. Stačí jediný uzlík…

Organizační pokyny

Na akci je nezbytné se včas zaregistrovat a uhradit vstupné převodem na účet. Počet míst je omezený. Níže naleznete registrační formulář. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci uveďte počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa).

Přesná adresa místa konání vám bude zaslána až po schválení registrace.

Registrace

Podrobnosti Cena Počet
Čtvero ročních období (bez členství) 300 CZK  
Čtvero ročních období (člen Subspace) (200 CZK) je k dispozici pouze pro členy. V Prodeji
Náhradníci (bez členství) 300 CZK  
Náhradníci (člen Subspace) (160 CZK) je k dispozici pouze pro členy. V Prodeji
Workshop
Pátek 21.6.2024
19:30
23:00