BudoucíStředeční Bondage jam

  • 31.5.2023
    20:00 - 22:00

Pondělní Bondage jamy jsou naší dlouhodobě nejúspěšnější událostí. Proto jsme se rozhodli naši nabídku rozšířit a rádi bychom vás pozvali na Středeční Bondage jamy, které se budou od března konat každý týden. 

Některé středeční bondage jamy máme v plánu okořenit. Tematická hudba, živý zvukový doprovod nebo volitelný dress code.

Program:
26.4. Vikingská hudba
3.5. Středeční bondage jam
10.5. Love is in the air
17.5. Středeční bondage jam
24.5. Nouvelle Vague
31.5. Středeční bondage jam

Bondage jamy jsou otevřená neformální událost bez určeného programu. Některé středeční bondage jamy mají své téma, kterým se můžete nechat zapojit. Je ale na vás, jakou atmosféru všichni dohromady vytvoříte. Přijďte, ať už si chcete zavázat pořádnou session ve dvou nebo i více lidech, uvázat něco sami na sobě nebo jen technicky zopakovat, co jste se naučili na některém workshopu.  A pokud zrovna nemáte náladu nebo partnera na vázání, můžete se posadit na gauč a podívat se na inspirující vázání ostatních. Nebo si jen tak popovídat a třeba k sobě v průběhu někoho najdete.

Na místě pro vás budou připravené futony a další vybavení k zapůjčení. V kuchyňce si můžete uvařit čaj, kávu nebo koupit drobné občerstvení.

Pro nováčky máme připravené úvodní slovo a pro všechny provazy k zakoupení. Ty si můžete prohlédnout na stránkách provazem.cz.

Termín: každá středa 20:00-22:00

Vstup: mezi 19:45-20:15

Zavření dveří: 22:30
Abyste si mohli dobu u nás co nejlépe užít a nemuseli se dívat na hodinky, oznámíme vám aktuální čas před desátou hodinou. Světla rozsvítíme až 22:15, budete tak mít dostatek času na přechod do reality.

Cena:
bez členství: 100 Kč hotově na místě
člen Subspace: zdarma

Místo konání: Bondage jam se koná na Andělu v našem novém krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace.

Pokud adresu našeho studia znáte, stačí přijít.  Pokud neznáte, pošlete registraci a obratem ji dostanete. A pak už vždy stačí jen přijít.

Těšíme se na vás!

Playlisty minulých tematických středečních bondage jamů:
Temný jam 2 od @luke.ropes
Rockové balady
Jazzový jam
Temný jam 1 od @luke.ropes

Podrobnosti Cena Počet
Bondage jam 100 (CZK)