Bondage jam

Budoucí Pondělní Bondage jam

Přijďte si každé pondělí večer zavázat na pravidelné Bondage jamy, které jsou naší dlouhodobě nejúspěšnější událostí. Proto jsme se rozhodli naši nabídku rozšířit a rádi bychom vás pozvali na Speciální středeční Bondage jamy, které se konají každou středu, z nichž některé plánujeme okořenit tematickou či živou hudbou nebo programem.

Bondage jamy jsou otevřená neformální událost bez určeného programu. Je tedy na vás, jakou atmosféru všichni dohromady vytvoříte. Přijďte, ať už si chcete zavázat pořádnou session ve dvou nebo i více lidech, uvázat něco sami na sobě nebo jen technicky zopakovat, co jste se naučili na některém workshopu.  A pokud zrovna nemáte náladu nebo partnera na vázání, můžete se posadit na gauč a podívat se na inspirující vázání ostatních. Nebo si jen tak popovídat a třeba k sobě v průběhu někoho najdete.

Na místě pro vás budou připravené futony a další vybavení k zapůjčení. V kuchyňce si můžete uvařit čaj, kávu nebo koupit drobné občerstvení.

Pro nováčky máme připravené úvodní slovo a pro všechny provazy k zakoupení. Ty si můžete prohlédnout na stránkách provazem.cz.

Termín: každé pondělí 20:00-22:00

Vstup:  mezi 19:45-20:15

Zavření dveří: 22:30
Abyste si mohli dobu u nás co nejlépe užít a nemuseli se dívat na hodinky, oznámíme vám aktuální čas před desátou hodinou. Světla rozsvítíme až 22:15, budete tak mít dostatek času na přechod do reality.

Cena:
bez členství: 100 Kč hotově na místě
člen Subspace: zdarma

Místo konání: Bondage jam se koná na Andělu v našem krásném studiu, přesná adresa vám bude zaslána po schválení registrace.

Pokud adresu našeho studia znáte, stačí přijít.  Pokud neznáte, pošlete registraci a obratem ji dostanete. A pak už vždy stačí jen přijít.

Těšíme se na vás!

Registrace

Podrobnosti Cena Počet
Bondage jam 100 CZK  
Workshop
Pondělí 22.4.2024
20:00
22:00
Pondělí 29.4.2024
20:00
22:00