Členství Subspace

Chodíte často, rádi byste ušetřili a měli další výhody? Za menší částku se můžete stát členem Subspace. Členové mají množství slev a rozšířené možnosti registrací a jejich zrušení. A to není vše. Níže naleznete kompletní seznam výhod pro členy a podrobné podmínky.

Slevy na akce pro členy Subspace

Akce Sleva v % Sleva v Kč Poznámka
bondage jam 100 % 100 Kč
play party 50 % 100 Kč
workshop Vázání pro každého a Vázací čtvrtky 25-30 % 100 Kč
kreslíme vázání 25 % 50 Kč
studijní skupina 25 % 150 Kč
domácí víkendové workshopy 25 % od 450 Kč na osobu za víkendový workshop
zahraniční workshopy 10 % od 600 Kč na osobu za víkendový workshop
přednášky 50-100 % 50-100 Kč
Shibari Night s vystoupením 20 % od 100 Kč
Prague Shibari Festival a další mezinárodní akce 50 % 3 350 Kč podmínkou je trvání členství 12 měsíců před konáním festivalu (akce)

Další výhody členství Subspace

Přednostní rezervace 1-3 dny před nečleny Členové mají možnost registrovat se na akce dříve než ostatní. Pravděpodobněji se tak dostanou na akce s omezenou kapacitou a velkým zájmem.
Širší možnosti zrušení registrace rezervace individuálně bez storno poplatku dle obsazenosti Členové mohou požádat o zrušení rezervace i po termínech uvedených v platebních a storno podmínkách. Dle obsazenosti a četnosti rušení rezervací se pokusíme členům vyhovět.

Cena a platba

Členství Subspace stojí 400 Kč měsíčně na osobu. Platí se dopředu na kalendářní čtvrtletí. Můžete si také pořídit členství na více čtvrtletí.

Studenti prezenčního studia do 26 let mají členství za zlevněnou cenu 100 Kč měsíčně na osobu. Status studenta se prokazuje potvrzením o studiu nebo platným průkazem ISIC, který nám postačuje zaslat naskenovaný.

Pravidla a podmínky členství

  • Členství, výhody a slevy jsou nepřenosné a lze je uplatnit pouze pro samotného člena.
  • Při registraci na workshop pro dvě osoby platí sleva pouze pro jednu osobu – člena. Partner platí plnou cenu, leda by byl rovněž členem.
  • Jedinou přenositelnou výhodou je přednostní registrace na akce, kde člen Subspace může přednostně registrovat svého partnera na akci.
  • Členové mají nárok na slevy a výhody dle výše uvedených tabulek.
  • Ve výjimečných případech sleva na některé akce nemusí být poskytována.

Jak využívat členství

  • Při registraci na akci si vyberte lístek s označením Člen Subspace.
  • Většina akcí umožňuje registraci členům Subspace s předstihem několika dnů. Před otevřením registrací pro všechny můžete registrovat vašeho partnera, který není členem Subspace, výběrem lístku +1 člena Subspace.
  • Pokud byste chtěli využít slevu na workshop, kde tato možnost není uvedena, přihlaste se jako běžný návštěvník a poté nás kontaktujte.
  • Registrace postačuje uhradit v termínech uvedených v tabulce výše.
  • Můžete se registrovat jako člen i na akce konané v době, na kterou členství ještě uhrazené nemáte. V době jejího konání ale musíte mít členství aktivní, tedy zaplacené. V případě, že si členství nebudete chtít prodloužit o další období, budete muset poskytnutou slevu doplatit.

Příklady, jak registrovat sebe a partnera, když aspoň jeden z vás je členem: Příklad č. 1 jsem členem, ale můj partner členem není, při registraci za pár proto zadám jeden lístek pro člena a jeden lístek pro +1 člena (v případě, že se registrace pro členy otevírají dříve) nebo bez členství (v případě, že se registrace otevírají pro všechny zaráz). Příklad č. 2 jsem členem a náhodou se spáruji s někým, kdo má také členství. Kterýkoliv z nás může udělat registraci tak, že zadá dva lístky pro člena. Do poznámky uvedu nick nebo mail druhého z členů. Příklad č. 3 mám zaplacené členství nejen pro sebe, ale také pro jakéhokoliv partnera (800,- Kč měsíčně), jakýkoliv můj partner tak má i veškeré mé výhody členství, při registraci za pár proto zadám dva lístky pro člena.

Jak se stát členem

Pro registraci mezi členy Subspace nás prosím kontaktujte. Výhody členství budete moci čerpat po uhrazení členského poplatku.